072-392-6730 להצעת מחיר התקשרו

אספקה מהירה

וותק מעל ל40 שנה

מחסנים נקיים

מחירים מוזלים ברכישה מהאתר

שירות מקצועי

שירותי הובלות בכל הארץ

מחסנים להשכרה

למה צריך מחסנים להשכרה?

הצורך במחסנים להשכרה נוצר עם השנים עקב מגוון רחב של סיבות. 

מאמר זה יעסוק בסיבות שהביאו לכך שאנשים זקוקים למחסנים להשכרה. בואו נתחיל.

עוד מידע על מחסנים להשכרה

מהן הסיבות שעוררו את הצורך במחסנים להשכרה?

כל מוצר או שירות הניתן ע"י חברה נועד לענות על צורך מסויים שקיים ועוד לא קיבל מענה. כך גם מחסנים להשכרה, הם באים לענות על צורך אחסון תכולת דירה הנוצר ממספר סיבות.
להלן הסיבות שיצרו את הצורך לשימוש במחסנים להשכרה:

 

 • טיול ארוך בחו"ל או רילוקיישן – גם טיול ארוך בחו"ל וגם רילוקיישן זו תקופת זמן ארוכה בה שלא תהיו בארץ, ואולי תרצו לאחסן מספר מהדברים שלכם אז שירות אחסון הוא המושלם בעבור זה.
 • מעבר דירה – במידה ואתם עוברים דירה או רכשתם דירה חדשה או בית פרטי חדש, ועליכם לפנות את מקום מגוריכם הנוכחי ולאחסן את הציוד שלכם במקום מסוים. אחסון במחסן הוא הפתרון האולטימטיבי עבורכם!
 • שיפוץ בבית – בזמן של שיפוץ אתם לא רוצים שהציוד והרהיטים שלכם יפגמו או יתמלאו באבק היכול לגרום לעובש ולמחלות, לכן תרצו מקום בטוח בשביל לאחסן את הציוד שלכם. הציוד שלכם יישמר במחסן לאורך כל התקופה ובסיומה תוכלו להחזיר את כל הציוד שלכם לבית.
 • אחסון סחורה של בית עסק, משרדים ועוד- לא משנה איזה סדר גודל של עסק יש לכם אם אין לכם מספיק מקום אחסון לסחורה שלכם, ואתם צריכים עוד מקום מחסנים להשכרה הוא השירות הטוב ביותר למצב זה.
 • תהליך גירושים יכול לגרום לכך שאחד מבני הזוג יוצא מהבית וצריך לאחסן את החפצים שלו עד שימצא מקום מגורים קבוע.

 

כאשר תרצו לאחסן את תכולת הבית שלכם זה יכלול גם ריהוט, מכשירים חשמליים, ספרים, אלבומים, כלי מטבח ועוד. חשוב שתאחסנו את כל הציוד שלכם בחברה מקצועית ואמינה כמו גבעתי אחסנות כדי שתוכלו להרגיש בטוחים להפקיד בידם את הציוד שלכם. למה דווקא לבחור בגבעתי אחסנות? נגיע לזה בהמשך המאמר.

מחסנים להשכרה: למה דווקא לבחור בגבעתי אחסנות? 

גבעתי אחסנות היא החברה המספקת פתרון איכותי בתחומי ההובלה, האחסון ואספקה של מוצרים נלווים כבר כ-40 שנה. מחסנים להשכרה הינו שירות שהחברה מספקת בצורה ייחודית ושונה, ומאמינה כי שירות אדיב ושקוף הינו חלק חשוב מהצלחתה. לחברה יש צוות מומחים הנוהג לבצע את עבודתו בסבלנות, במקצועיות ועמידה בלוחות זמנים. 

 

היתרונות של מתחם האחסנות של גבעתי אחסנות

 • מתחם אחסנה לטווח ארוך חדש, נקי מתקדם וטכנולוגי.
 • המתחם מכיל כ-300 מחסנים בגדולים ומסוגים שונים להשכרה.
 • גם למחסנים שבתוך המתחם יש ציוד טכנולוגי מתקדם כמו: בקרת טמפרטורה או קוד כניסה אישי.
 • ניסיון של כ-40 שנה במתן פתרונות אחסון

לסיכום, יש מגוון רחב של סיבות שעוררו את הצורך במחסנים להשכרה. במאמר יכלתם למצוא את הסיבות המרכזיות, ולמה כדאי לבחור במחסנים של גבעתי אחסנות.

מחפשים חברה הנותנת לרשות לקוחותיה שירות של מחסנים להשכרה? גבעתי היא החברה המומלצת עבורכם. אנחנו מזמינים אתכם לדבר איתנו או להשאיר פרטים ונשמח לחזור אליכם ולעזור לכם במה שתצטרכו. מחכים לכם.

ייעוץ מקצועי ועדכני ללא תשלום !

  דילוג לתוכן